Ghetute pentru copiii nevoiasi

In ziua de duminica  18.01.2015, 29 de copii cu varsta cuprinsa intre 2 – 18 ani din parohia Dridu Snagov, care au o situatie materiala mai precara, au avut bucuria de a primi cate o pereche de ghetute din piele imblanite, prin intermediul Episcopiei Sloboziei si Colarasilor, din partea unor oameni cu suflet si dragoste fata de aproapele aflat in necaz.

Familiile copiilor ajutati aduc pe aceasta cale multumiri celor implicati in aceasta campanie si care s-au ingrijit de soarta lor, rugindu-l pe Bunul Dumnezeu sa le daruiasca sanatate si mantuire.

A consemnat preotul paroh Negulescu Gheorghe Bogdan.
Se încarcă
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...